Вікно PREMIUM energeto®

Преміум енергето
В цій серії вікон можуть бути виготовлені:
– стандартні поворотно-відкидні вікна
– штульпові вікна
– трапецієвидні та трикутні вікна
– похило-ссувні двері (портали)

Вікна нових можливостейВікна «PREMIUM energeto®» – це вікна нових можливостей, справжня революция серед енергозберігаючих віконних систем. Компанія aluplast® вирішила застосувати більш рішучий та прогресивний підхід – усунути армуючий підсилювач. Домогтися цього вдалося завдяки використанню технологій “bonding inside” та “powerdur inside”.

 

 

Вікна нових можливостей

Завдяки заміні сталевого підсилювача на термопластикові вставки та фіксації стулки склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, підвищується значення опору теплопередачі всього вікна. Згідно з результатами численних випробувань, стулки із вклеєними склопакетами тепліше приблизно на 20% у порівнянні з аналогічними стулками зі сталевим підсилювачем.
Рівень енергозбереження (теплоізоляції) – головний показник вікон. Вікна з високим рівнем енергозбереження ефективно перешкоджають проникненню холоду і сприяють економії енергії. Це особливо помітно в заміських будинках, що мають автономну систему опалення.
Високе енергозбереження сприяє комфорту не тільки взимку, але і влітку. Воно перешкоджає проникненню вуличної спеки і зберігає приємну прохолоду, дозволяючи істотно економити на кондиціонуванні будинку.


Профіль

Віконні ПВХ системи energeto® — справжній прорив у області енергозбереження.

Турбота про енергозбереження вже дуже давно не є розкішшю, а необхідністтю. Користуючись підвищенною увагою людей у цьому питанні, велика кількість підприємців пропонують встановити саме звичайне вікно зі спеціальним склопакетом. Енергосберігаючі вікна – це щось більше! На прикладі energeto® ми спробуємо розповісти Вам як повинні виглядати справжні енергозберігаючі вікна.

Профільна ПВХ система energeto® 4000 з монтажною шириною 70 мм ідеально підходить для модернізації старих будівель. Сучасний дизайн та філігранний зовнішній вигляд системи вигідно підкреслять фасадну частину будівлі, а теплоізоляційні властивості дозволять істотно знизити витрати енергії.


Склопакети

СклопакетиУ вікнах «PREMIUM energeto®» можлива установка різних склопакетів шириною до 40 мм з різноманітними показниками та спеціальними характеристиками, залежно від індивідуальних потреб кожного замовника.
Ми маємо можливість установки енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових, з декоративними перемичками (шпроссами) або накладними горбильками склопакетів.

Фурнітура

фурнітура siegeniaНімецька запорна фурнітура преміум-класу SIEGENIA, якою комплектуються вікна серії «PREMIUM energeto®» буде довго забезпечувати легку та надійну роботу вікна.  Окрім базових варіантів комплектації — Favorit Si-Line і TITAN AF, є можливість укомплектувати вікна цієї серії  протизламною фурнітурою класу WK1 і WK2.


Армування

Армуючий профіль+powerdur

У вікнах «PREMIUM energeto®» передбачено 2 види спеціальних підсилювачів. POWERDUR INSIDE – це термопластикові вставки, розроблені спільно з компанією BASF. Вставки інтегровані в профілі стулки та успішно замінюють металевий підсилювач, забезпечуючи значно кращі теплоізоляційні та механічні властивості вікна.

Рамні профілі комплектуються спеціальними армуючими підсилювачами замкнутого перерізу українського та німецького (Gebhardt -Stahl) виробництва, що мають 4 ребра жорсткості, виготовленими з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм.


Гамма кольорів

Ламінація

Гамма кольорів та різноманітність варіантів, та комбінацій у цій серії дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Серія «PREMIUM energeto®» може бути заламінована в масі на темно-коричневій або на карамельній основі в будь-який колір. Також існує можливість нанести на білу основу більш ніж 30 кольорів, це може бути як зовнішня ламінація, так і внутрішня.