Вікно TERMO bonding

П'ятикамерна система IDEAL 4000 з німецькою сталлю
В цій серії вікон можуть бути виготовлені:
– стандартні поворотно-відкидні вікна
– штульпові вікна
– трапецієподібні, арочні, трикутні, круглі вікна
– похило-зсувні двері (портали), розкладні двері («гармошка»)
– фасадні та офісні двері


Профіль

П'ятикамерний профіль з підсиленим армуваннямПродукт «TERMO bonding» створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast GmbH – IDEAL 4000. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «TERMO bonding» на всіх етапах виробництва гарантує, за умови правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Склопакети

СклопакетиКонструктивні властивості вікон серії «TERMO bonding»  дозволяють комплектувати їх вклеэними в стулку склопакетами шириною 24мм, 32мм або 40мм в яких може бути використане скло товщиною 4мм або 6мм . Перелік склопакетів за своїми властивостями чи малий, це можуть бути енергозберігаючі, тоновані, мультифункціональні, шумозахисні. До цього усього можна додати можливість виготовлення склопакетів з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками.

Фурнітура

фурнітура siegeniaCистема «TERMO bonding» комплектується німецькою запорною фурнітурою преміум-класу SIEGENIA. Вона забезпечує легке відкривання стулок та високу надійність і безпеку роботи вікна. Варіанти комплектації – Favorit Si-Line і TITAN AF. Також існує можливість комплектації вікна протизламною фурнітурою до класу WK1 і WK2.

Армування

АрмуванняВікно серії «TERMO bonding» може бути укомплектовано армуючим підсилювачем замкнутого перерізу українського або німецького виробництва. Товщина підсилювача з оцинкованої сталі складає 1,5мм. Використання сталевих профілів  разом з технологією вклеювання склопакету у вікнах і дверях серії «TERMO bonding» істотно підвищує статичні властивості готових виробів – надає додаткову жорсткість і максимально виключає можливість деформації при перепадах температур.

Гамма кольорів

Ламінація
Гамма кольорів та різноманітність варіантів, та комбінацій у цій серії дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Серія «TERMO bonding» може бути заламінована в масі на темно-коричневій або на карамельній основі в будь-який колір. Також існує можливість нанести на білу основу більш ніж 30 кольорів, це може бути як зовнішня ламінація, так і внутрішня.