Вікно LUX energeto

Багатокамерна система LUX energeto
В цій серії вікон можуть бути виготовлені:
– стандартні поворотно-відкидні вікна
– штульпові вікна
– трапецієподібні, арочні, трикутні, круглі вікна
– похило-зсувні двері (портали), розкладні двері («гармошка»)

Вікна нових можливостейВікна «LUX energeto®» – це вікна нових можливостей, справжня революция серед енергозберігаючих віконних систем. Компанія aluplast® вирішила застосувати більш рішучий та прогресивний підхід – усунути армуючий підсилювач. Домогтися цього вдалося завдяки використанню технологій “bonding inside” та “powerdur inside”.

 

 

Завдяки заміні сталевого підсилювача на термопластикові вставки та фіксації стулки склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, підвищується значення опору теплопередачі всього вікна. Згідно з результатами численних випробувань, стулки із вклеєними склопакетами тепліше приблизно на 20% у порівнянні з аналогічними стулками зі сталевим підсилювачем.
Рівень енергозбереження (теплоізоляції) – головний показник вікон. Вікна з високим рівнем енергозбереження ефективно перешкоджають проникненню холоду і сприяють економії енергії. Це особливо помітно в заміських будинках, що мають автономну систему опалення.
Високе енергозбереження сприяє комфорту не тільки взимку, але і влітку. Воно перешкоджає проникненню вуличної спеки і зберігає приємну прохолоду, дозволяючи істотно економити на кондиціонуванні будинку.


Профіль

Енергозберігаючі вікнаСерія «LUX energeto» створена на базі профільної системи німецького концерну aluplast® – energeto® 8000. Весь процес і технологія виробництва вікон «LUX energeto», починаючи від точності допусків і до температури збірки, регулюється суворими стандартами легендарної німецької якості. Це означає, що за умов правильної експлуатації, вікно прослужить більше 20-ти років при мінімальному догляді.

Склопакети

Склопакети Конструктивні властивості вікон серії «LUX energeto»  дозволяють комплектувати їх різноманітними склопакетами, в яких може бути використане скло товщиною 4мм або 6мм, в залежності від вимог. Перелік склопакетів за своїми властивостями чи малий, це можуть бути енергозберігаючі, тоновані, мультифункціональні, шумозахисні. До цього усього можна додати можливість виготовлення склопакетів з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками.

Фурнітура

фурнітура siegeniaНімецька запорна фурнітура преміум-класу SIEGENIA, якою комплектуються вікна серії «LUX energeto» буде довго забезпечувати легку та надійну роботу вікна.  Окрім базових варіантів комплектації – Favorit Si-Line і TITAN AF, є можливість укомплектувати вікна цієї серії  протизламною фурнітурою класу WK1 і WK2

Армування

Армуючий профіль+powerdurУ вікнах «LUX energeto» встановлюється спеціальний армуючий підсилювач замкнутого перерізу, який має 4 ребра жорсткості, виготовлений з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм українського виробництва або виробництва Gebhardt-Stahl (Німеччина). Використання таких профілів у вікнах і дверях серії «LUX energeto» колосально збільшує статичні властивості конструкцій – надає додаткову жорсткість і максимально виключає можливість деформації при перепадах температур.

Гамма кольорів

Ламінація
Широка гамма різноманітних кольорів, в тому числі імітуючих текстуру дерева, дозволяє підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.
Вироби з ламінованих профілів в масі, серії «LUX energeto», можуть бути заламіновані на темно-коричневій основі в будь-який колір. А можливість односторонньої (внутрішньої чи зовнішньої) або двосторонньої ламінації на білій основі більш ніж в 30 різних кольорів, допоможуть втілити в життя навіть самі цікаві і неповторні дизайнерські ідеї.