Вікно ELIT

Багатокамерна система IDEAL 7000
В цій серії вікон можуть бути виготовлені:
– стандартні поворотно-відкидні вікна
– штульпові вікна
– трапецієподібні, арочні, трикутні, круглі вікна
– похило-зсувні двері (портали), розкладні двері («гармошка»)
– фасадні та офісні двері


Профіль

багатокамерна системаПродукт «Elite SL» створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast® GmbH – IDEAL 7000®. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «Elite» на всіх етапах виробництва гарантує, за умови правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Склопакети

Склопакети Конструктивні властивості вікон серії «Elite»  дозволяють комплектувати їх склопакетами шириною 42мм в яких може бути використане скло товщиною 4мм або 6мм. Перелік склопакетів за своїми властивостями чи малий, це можуть бути енергозберігаючі, тоновані, мультифункціональні, шумозахисні. До цього усього можна додати можливість виготовлення склопакетів з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками.

Фурнітура

фурнітура siegeniaНімецька запорна фурнітура преміум-класу SIEGENIA, якою комплектуються вікна серії «Elite» буде довго забезпечувати легку та надійну роботу вікна.  Окрім базових варіантів комплектації – Favorit Si-Line і TITAN AF, є можливість укомплектувати вікна цієї серії  протизламною фурнітурою класу WK1 і WK2.

Армування

АрмуванняВікно серії «Elite» може бути укомплектовано армуючим підсилювачем замкнутого перерізу українського та німецького виробництва Gebhardt-Stahl (Німеччина). Товщина підсилювача з оцинкованої сталі складає 1,5мм. Використання такого профілю дозволяє забезпечити вікну жорсткість та високу стабільність.

Гамма кольорів

Ламінація
Гамма кольорів та різноманітність варіантів, та комбінацій у цій серії дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Серія «Elite» може бути заламінована в масі на темно-коричневій основі в будь-який колір. Також існує можливість нанести на білу основу більш ніж 30 кольорів, це може бути як зовнішня ламінація, так і внутрішня.