Вікно ELIT bonding

Багатокамерна система aluplast IDEAL 7000 з німецькою сталлюlogo_elit_plus
В цій серії вікон можуть бути виготовлені:
– стандартні поворотно-відкидні вікна
– штульпові вікна
– трапецієподібні, арочні, трикутні, круглі вікна
– похило-зсувні двері (портали), розкладні двері («гармошка»)
– фасадні та офісні двері


Профіль

Вікна преміум класуПродукт «Elite bonding» створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast® GmbH – IDEAL 7000®. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «Elite bonding» на всіх етапах виробництва гарантує, за умови правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Склопакети

Склопакети Конструктивні властивості вікон серії «Elite bonding»  дозволяють комплектувати їх склопакетами шириною 42мм в яких може бути використане скло товщиною 4мм або 6мм і ці склопакети будуть вклеєні в стулку для підвищення фізичних властивостей вікна. Перелік склопакетів за своїми властивостями чи малий, це можуть бути енергозберігаючі, тоновані, мультифункціональні, шумозахисні. До цього усього можна додати можливість виготовлення склопакетів з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками.

Фурнітура

фурнітура siegeniaНімецька запорна фурнітура преміум-класу SIEGENIA, якою комплектуються вікна серії «Elite bonding» буде довго забезпечувати легку та надійну роботу вікна.  Окрім базових варіантів комплектації – Favorit Si-Line і TITAN AF, є можливість укомплектувати вікна цієї серії  протизламною фурнітурою класу WK1 і WK2.

Армування

АрмуванняВікна «Elite bonding» комплектуються армуючим підсилювачем замкнутого перерізу з оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм, що має 4 ребра жорсткості, українського виробництва або виробництва Gebhardt-Stahl (Німеччина). Використання цих сталевих профілів разом з технологією вклеювання склопакету у вікнах і дверях серії «Elite bonding» колосально збільшує статичні властивості конструкцій – надає додаткову жорсткість і максимально виключає можливість деформації при перепадах температур і сильному вітрі.

Гамма кольорів

Ламінація
Гамма кольорів та різноманітність варіантів, та комбінацій у цій серії дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Серія «Elite bonding» може бути заламінована в масі на темно-коричневій основі в будь-який колір. Також існує можливість нанести на білу основу більш ніж 30 кольорів, це може бути як зовнішня ламінація, так і внутрішня.