Вікно Classic

Класична трьохкамерна система
В цій серії вікон можуть бути виготовлені:
– стандартні поворотно-відкидні вікна
– штульпові вікна
– трапецієподібні, арочні, трикутні, круглі вікна
– похило-зсувні двері (портали), розкладні двері («гармошка»)
– фасадні та офісні двері


Профіль

Заскління дачних будинківВікна серії «Classic» — це віконна серія  створена на базі класичної трьохкамерної системи IDEAL 2000 німецького концерну aluplast GmbH. Ці вікна стануть Вам у нагоді при засклінні квартири або дачного будиночку.

 

Склопакети

СклопакетиКонструктивні властивості вікон серії «Classic»  дозволяють комплектувати їх склопакетами шириною 24мм або 32мм, в яких може бути використане скло товщиною 4мм або 6мм. Перелік склопакетів за своїми властивостями чи малий, це можуть бути енергозберігаючі, тоновані, мультифункціональні, шумозахисні. До цього усього можна додати можливість виготовлення склопакетів з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками.

Фурнітура

фурнітура siegeniaНімецька запорна фурнітура преміум-класу, якою комплектуються вікна серії «Classic» буде довго забезпечувати легку та надійну роботу вікна.  Базовий варіант комплектації – Siegenia Favorit Si-Line і TITAN AF    та Winkhouse Propilot і Activpilot.

Армування

АрмуванняВікно серії «Classic» може бути укомплектовано армуючим підсилювачем п-подібного перерізу українського виробництва. Товщина підсилювача з оцинкованої сталі складає 1,2мм або 1,5мм.

 

Гамма кольорів

ЛамінаціяВікна цієї серії можуть бути виготовленні як в білому, так і в кольоровому варіантах. Більш ніж 30 кольорів можуть бути нанесені на білу основу з однієї або з двох сторін.