Вибір ПВХ-профілю

Зовнішня стінка профілю

Найсуттєвішим та важливим показником вибору ПВХ-профілю є товщина його зовнішньої стінки. Використання профілю з тонкою стінкою дешевше, але при цьому виникає ризик:

  • зменшується міцність зварювальних швів;
  • зменшується термін служби готового виробу;
  • зменшується стійкість до атмосферного впливу;
  • зменшується ударостійкість та стабільність конструкції.

Кількість камер в профілі (його монтажна ширина) впливає на енерго- та теплозберігаючі властивості вікна. Для таких кліматичних зон, як в Україні, ми рекомендуємо використовувати 4-х та більше камерні профільні системи.

 

МІФИ

Найпоширеніший міф в нашій країні: профіль, стабілізований свинцем, виділяє останній, тим самим роблячи пластикові вікна шкідливими для здоров’я. При цьому ніхто не говорить про те, що все скло, а особливо кришталь, весь м’який ПВХ, що використовується в медицині, і таж побутова техніка – все це також стабілізується свинцем. Знаходячись у складі ПВХ-профілю свинець вже з нього не виділяється. Екологічна безпека профілю доводиться не замовними рекламними статтями, а санітарно-гігієнічними сертифікатами.

Ще один міф: чим більше в профілі камер, тим краще. Насправді існує оптимальне поєднання монтажної ширини та кількості камер: для 58мм оптимальна кількість камер 3, для 70мм – 4 або 5.