Що потрібно знати про склопакети.

Що тепліше: двокамерний склопакет із звичайним склом або однокамерний ЕНЕРГОПАКЕТ?

Однокамерний ЕНЕРГОПАКЕТ з енергозберігаючим склом SILVERSTAR ENplus вдвічі тепліший , ніж звичайний двокамерний склопакет і при цьому на 20-30% дешевше. Також не слід забуати, що двокамерний склопакет в 1,5 рази важче, а це означає додаткові навантаження на віконну фурнітуру.

Наскільки довговічне енергозберігаюче скло SILVERSTAR ENplus?

Оскільки магнетронне напилення знаходиться всередині герметичного ЕНЕРГОПАКЕТУ і воно не може бути пошкоджено, термін служби покриття дорівнює терміну служби самого ЕНЕРГОПАКЕТУ. Численні випробування і 20 річний досвід застосування енергозберігаючого скла в усьому світі показали виняткову надійність такого покриття.

Як впливає енергозберігаюче скло на рослини в приміщенні?

Для нормального росту кімнатних рослин важливим є денне світло і ультрафіолет, що очищує приміщення від мікробів. Більш тепла поверхня внутрішнього скла дозволяє рослинам відчувати себе комфортно навіть узимку. Всі розмови про те, що енергозберігаюче скло не пропускає ультрафіолет – вигадки від нестачі інформації.

Який стеклопакет буде найтеплішим?

Двокамерний ЕНЕРГОПАКЕТ з двома енергозберігаючими стеклами SILVERSTAR і “теплою” дистанційною рамкою ACS+ між ними не менше 10мм. Заповнення камер аргоном додатково підвищить теплоізоляцію. Вікно с таким склопакетом на 40% тепліше, ніж цегляна кладка в дві цегли.

Навіщо потрібен аргон?

У аргону менше теплоємність і теплопровідність ніж у повітря, і тому він відбирає менше тепла у внутрішнього скла.

Як впливає аргон на якість склопакету?

Завдяки заповненню міжскляного простору ЕНЕРГОПАКЕТУ інертним газом Аргон, покращуються теплоізоляційні, звукоізоляційні властивості та подовжується термін служби пакету. Аргон – це інертний газ, тобто він ні з чим не вступає в хімічні реакції, тому він є абсолютно нешкідливим для людини. Аргон не горить, не вибухає і не є радіоактивним.

Як економити і добитися максимального теплозбереження взимку і сонцезахисту влітку?

ЕНЕРГОПАКЕТ з мультифункціональним склом SILVERSTAR SELECT має теплозберігаючі і сонцезахисні властивості, які працюють цілий рік. Як відомо, витрати на кондиціювання приміщення перевищують витрати на опалення. Завдяки сонцезахисним властивостям ЕНЕРГОПАКЕТУ, витрати на кондиціювання знижуються в 4 рази. Витрати тепла скорочуються до 80%.

Яка товщина міжскляного простору є оптимальною з точки зору теплоізоляції?

Оптимальна товщина міжскляного простору – 16мм. Інертний газ і повітря є хорошими теплоізоляторами, тому зменшення товщини міжскляного простору погіршить теплозахисні характеристики пакету. Подальше збільшення товщини не призведе до поліпшення теплових характеристик, оскільки конвекція повітря буде створювати тепловтрати.