Сервісний відділ

Замір віконЗамір пластикових вікон — відповідальний етап в їх установці. Спираючись на точні цифри виміру, враховуючи архітектуру будівлі, конструкцію приміщення, побажання замовника і практичні рекомендації майстра, наші фахівці будуть проектувати майбутні віконні системи, з подальшою технологічною збіркою. Ціна помилки при обмірюванні дуже велика, тому наші співробітники кваліфіковані майстри своєї справи, що мають багаторічний досвід праці. Одна з ознак професіоналізму — це ретельний підхід до роботи.

Проектування світлопрозорих конструкцій — проектування металопластикових вікон, дверей, заскління балконів, лоджій, еркерів і веранд, як стандартної, так і нестандартної форми після проведення замірів і узгодження із замовником форми, комплектуючих, функціональності і дизайну світлопрозорої конструкції зазвичай здійснюється в одну стадію з розробкою робочих креслень і, при необхідності виконання статичних і теплотехнічних розрахунків (для вікон, балконів, лоджій верхніх поверхів висотних будівель з великим вітровим навантаженням, для балконів і лоджій внесезонного використання з великою площею скління, при масштабному склінні приватних будинків і котеджів, що стоять на відкритій місцевості, і не захищених зеленими насадженнями або довколишніми будівлями і т.д.)

Ремонт пластикових вікон. В даний час для багатьох не є секретом, що пластикові вікна мають довгий термін служби. Але власники в процесі експлуатації стикаються з різного роду проблемами, і через деякий час служби після придбання ПВХ вікон звертаються в ремонтні служби з заявками на ремонт — нібито з них дме або погано функціонує віконна фурнітура.

Перш за все пластикове вікно — це складний механізм, до складу якого входять кілька самостійних систем, від злагодженої роботи яких залежить коректне функціонування вікна в цілому. Так як всі робочі системи вікна и їх вузли пов’язані, то якщо в процесі експлуатації вузол або деталь якоїсь із систем виявиться несправною і вийде з ладу, це відразу ж вплине на працездатність і інших систем. У таких випадках необхідно проводити терміновий ремонт пластикових вікон. Чому терміновий? Щоб не ускладнювати ситуацію.

Так, якщо виявлено продування з пластикового вікна, то причинами цього можуть бути послаблення притиску стулки, часткова втрата робочих властивостей ущільнювачів, порушення герметичності монтажного шва — причин може бути безліч. У таких випадках запрошують фахівців, які швидко знаходять і усувають причину і надають гарантії на результати виконаних робіт.