Сервісний відділ

 

Ремонт та модернізація

Вікно — це механізм, до складу якого входять окремі елементи та системи, від злагодженої роботи яких залежить коректне функціонування вікна в цілому. Тому вікно, як і більшість механізмів, потребує періодичного сервісного обслуговування (згідно рекомендацій Інституту Віконних Технологій м. Розенхайм – два рази на рік), а при необхідності – ремонту з заміною запчастин (елементи фурнітури, склопакети, ущільнювачи, москітні сітки, тощо…). В процесі експлуатації вікна, несправність одного елемента може вплинути на працездатність інших систем, тому не зволікайте і вчасно звертайтесь до фахівців. Спеціалісти нашої компанії продіагностують “проблемне” вікно, нададуть консультацію та виконають обслуговування-ремонт.

            Але не всі металопластикові вікна однакові, і деякі з них є морально-технічно застарілими, а деякі мають приховані дефекти. Такі вікна, для покращення теплофізичних властивостей, потребують модернізації, а саме:

– заміна склопакетів на енергоефективні, безпечні, шумоізоляційні;

– доукомплектування (або заміна) існуючої фурнітури необхідними елементами комфорту, протизламності та дитячої безпеки;

– переобладнання глухих частин вікна в ті, що відчиняються;

– усунення недоліків монтажу;

– встановлення (заміна, ремонт) москітних сіток;

– встановлення (заміна) безпечних, сучасних підвіконь;

– встановлення жалюзі, ролети;

– встановлення (заміна, з шумоізоляцією) зовнішніх водовідливів;

Спеціалісти нашої компанії проведуть діагностику, запропонують варіанти модернізації Вашого вікна та виконають роботу.

Замір та проектування

Замір пластикових вікон – відповідальний етап в їх установці. Спираючись на точні цифри виміру, враховуючи архітектуру будівлі, конструкцію приміщення, побажання замовника і практичні рекомендації майстра, наші фахівці будуть проектувати майбутні віконні системи, з подальшою технологічною збіркою. Ціна помилки при обмірюванні дуже велика, тому наші співробітники кваліфіковані майстри своєї справи, що мають багаторічний досвід праці. Одна з ознак професіоналізму – це ретельний підхід до роботи.

Проектування світлопрозорих конструкцій – проектування металопластикових вікон, дверей, заскління балконів, лоджій, еркерів і веранд, як стандартної, так і нестандартної форми після проведення замірів і узгодження із замовником форми, комплектуючих, функціональності і дизайну світлопрозорої конструкції зазвичай здійснюється в одну стадію з розробкою робочих креслень і, при необхідності виконання статичних і теплотехнічних розрахунків (для вікон, балконів, лоджій верхніх поверхів висотних будівель з великим вітровим навантаженням, для балконів і лоджій внесезонного використання з великою площею скління, при масштабному склінні приватних будинків і котеджів, що стоять на відкритій місцевості, і не захищених зеленими насадженнями або довколишніми будівлями і т.д.)