Розсувні системи

розсувна система


розсувна система HST 85

Підйомно-розсувні двері 85мм

Система HST 85 придумана, насамперед, для створення підйомно-розсувних дверей і може бути виконана з різною кількістю стулок і схем відчинення. До того ж, передбачена можливість установки фурнітури для механічного відкривання або електричного приводу, що відкриває двері з пульта.

Панорамні двері з профілю HST 85 дуже вигідно виглядають в будь-якому інтер’єрі. Останнім часом не рідкістю стала установка панорамних дверей і в міських квартирах – балкон або лоджія в разі необхідності стає єдиним простором з кімнатою. І кімната візуально збільшується, наповнюючись світлом. Високоякісний пластик HST 85, стійкий до впливів зовнішнього середовища. Не потребує ні фарбування, ні будь-якого іншого спеціального догляду.

Бути вдома –  відчувати себе в спокої і безпеці. І, водночас, відчувати себе незалежним і вільним, відкритим до нових вражень, які дарує нам навколишній світ. Панорамні двері HST 85 відкривають для Вас всі грані комфорту і дарують його нове відчуття. Вони можуть зробити Вашу вітальню частиною Вашого саду, відкривши її для свіжого повітря – і вони надійно захищають Ваш будинок від холоду, вітру, негоди і злочинців (у випадку з останніми в системі HST 85 передбачена можливість додаткового підвищення протизламних властивостей конструкції).

Навіть самі масивні стулки HST 85 можна з легкістю відкрити, не докладаючи додаткових зусиль. Підйомно-розсувний механізм дозволяє спочатку, повернувши ручку, підвести стулку на кілька міліметрів вгору, а потім легко і швидко зрушити стулку в сторону. Інноваційна фурнітура дозволяє легко управляти самими широкими стулками. Це під силу навіть дитині! Ще ніколи панорамне скління не було таким елегантним і легким – і, одночасно, таким надійним і простим.

HST 85 з накладками aluskin

  • Опір теплопередачі 0,91 м2К/В
  • Покращена шумоізоляція
  • Ідеально підходить для скла та сендвіч-панелі завтовшки до 51мм
  • Система підходить для встановлення 3-камерного склопакету та енергоефективного заскління
  • Інтегровані ущільнювачі підвищують якість виробу
  • Великій вибір кольорів
  • Можливість встановлення накладок aluskin
  • Розмір однієї стулки може досягати 2800мм на 3200мм
  • Максимальний розмір конструкції може сягати 6500мм на 2826мм

Гармошка

 

FS-портал

Складні розсувні конструкції застосовуються для скління фасадів великих розмірів. Особливістю їх є те, що вони дозволяють повністю відкрити частину фасаду, будучи за своєю суттю розсувною стіною. Такі стулки не займають багато місця, так як просто складаються в «гармошку».

Теплоізоляція і непроникність конструкції для атмосферних опадів досягається за рахунок використання при монтажі ущільнення, що прокладають по всьому периметру конструкції, а також теплозберігаючих і звукоізолюючих склопакетів.

Така система підійде для людей, що хочуть оптимально використовувати дверний проріз для вільного пересування. Ця система поєднує у собі конструкційну різноманітність з високим рівнем функціональності, створюючи широкі простори в приміщеннях, роблячи його більш ефективно використовуваним.


Портал

PSK-портал

Паралельно-зсувна система – стулка відкидається на нижній опорі і зсувається. Різноманітність таких систем дуже велика. Розсувні стулки можуть бути і відкидними, що дуже зручно, коли стоїть завдання провітрити приміщення. Управління кожної окремої стулкою, незалежно від особливостей всієї конструкції, не викликає ніяких труднощів. Якщо стулка відкидається назад у процесі провітрювання, то вона надійно фіксується в цьому положенні, що повністю виключає можливість її самостійного руху в будь-яку сторону.

Сучасна фурнітура дозволяє відкривати і закривати стулки в паралельно-розсувних конструкціях як вручну, так і за допомогою спеціального механізму, керованого ручкою стулки. Якщо стулки закриваються вручну, притискне зусилля рівномірно розподіляється по всій ширині стулки. Застосування механізму, пов’язаного з ручкою, особливо часто можна зустріти при наявності стулок великого розміру, оскільки такий механізм дозволяє істотно зменшити зусилля, необхідне для відкривання і закривання стулок.

Саме паралельно-зсувні конструкція найчастіше зустрічається при склінні в приватних будинках, наприклад, при монтажі зимового саду або оформленні виходу на веранду. Справа в тому, що при конструюванні цієї системи використовується спеціальна  фурнітура, що забезпечує щільне прилягання ущільнювача до коробки по всьому її периметру, завдяки чому скління набуває високі теплозберігаючі характеристики.


MULTISLIDING

MultiSlide

Профільна система MULTISLIDING являє собою багатокамерну систему нового покоління. Вона створена спеціально для скління балконів і лоджій, забезпечуючи надійний захист від вітру і дощу. Завдяки її ретельно продуманій конструкції в приміщенні завжди комфортний мікроклімат, а завдяки стильному зовнішньому вигляду – завжди панує затишок і краса.

Конструкції з профілю MULTISLIDING володіють прекрасними характеристиками. Окрім сучасного зовнішнього вигляду, який залишається у своєму первозданному вигляді навіть під впливом самих різних атмосферних опадів, вони комплектуються високоякісною фурнітурою і захистом від продувань.

Профілі MULTISLIDING виглядають досить витончено і модно, і завжди є окрасою внутрішнього інтер’єру. Слід також уточнити, що і зовні будівля з цим профілем теж виглядає просто бездоганно: вікна MULTISLIDING ідеально вписуються в будь-яку будівлю.

Профілі MULTISLIDING виробляються з високоякісного пластику, який не тріскається від морозів, що не облуплюється від дощу і не вигорає на сонці. Вони не потребують щорічного фарбування і виглядають «як нові» протягом довгих років.