ПРОДУКЦІЯ

Наша продукція


Вікно Classic

Профільна система classic

Вікна серії «Classic» – створені на базі класичної трьохкамерної системи IDEAL 2000® classicline немецкого концерна aluplast® GmbH.  Ці вікна стануть Вам у нагоді при засклінні квартири або дачного будиночку, а в цілому IDEAL 2000® classicline – універсальна система з широким спектром функціональних можливостей. Цей продукт може бути укомплектований оцинкованим підсилювачем п-образного перерізу товщиною 1,2мм обо 1,5мм. 


Вікно OPTIMA

Профільна система Optima

Продукт«OPTIMA» –  це один з цілої лінії продуктів, що створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast® GmbH – IDEAL 4000® euro. Це класична п’ятикамерна система з монтажною шириною 70мм відповідає усім вимогам сучасного віконного ринку. Вікна цієї серії у нашому виконанні комплектуються армуючим профілем п-подібного перерізу з оцинкованної сталі товщиною 1,2мм або 1.5мм українського виробництва.


Вікно TERMO

Вікно TERMO

Продукт«TERMO» –  ще один продукт, що створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast® GmbH – IDEAL 4000® euro. Відмінною рисою якого є те, що він комплектується армуючими профілями п-образного та замкнутого перерізу з оцинкованої сталі товщиною 1,5мм українського виробництва, що забезпечує високу жорсткість та стабільність віконної системи.


Вікно TERMO bonding

Віконна система TERMO bonding

Продукт«TERMO bonding» –  продукт, що створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast® GmbH – IDEAL 4000® euro. Ця лінія продукції комплектується армуючим профілем замкнутого перерізу товщиною 1,5мм та стулка додатково фіксується склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, що істотно підвищує статичні властивості готових виробів — надає додаткову жорсткість і максимально виключає можливість деформації при перепадах температур.

PREMIUM energeto®

 

Профільна система PREMIUM ENERGETO®

У основі серії «PREMIUM energeto®» – високотехнологічна система профілів aluplast energeto® 4000. Прогресивні технології, що прийшли із автомобільної галузі, доводять на практиці, що сталь, як посилювач профілю, може бути цілком видалена. Завдяки заміні стального посилювача, який є провідником холоду, на спеціальні термопластикові вставки і фіксацію створки склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, підвищується коефіцієнт тепловіддачі стулки, що призводить до покращення значення супротиво теплопередачі усього вікна. Згідно результатів випробовувань, стулки із вклеєним склопакетом тепліше на 20% за аналогічні стулки зі сталевим посилювачем. 


Вікно ELIT

Продукт«ELIT» – створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast GmbH – IDEAL 7000

Шестикамерний профіль має збільшену монтажну ширину 85мм, замість традиційних 58мм або 70мм.  Холоду необхідно здолати більш довгий шлях до приміщення, що дозволяє встановлювати вікна «Elite» у дуже холодних кліматичних зонах.


Вікно ELIT bonding

Продукт«ELIT bonding» Шестикамерний профіль має збільшену монтажну ширину 85мм, замість традиційних 58мм або 70мм.  Холоду необхідно здолати більш довгий шлях до приміщення, що дозволяє встановлювати вікна «Elite bonding» у дуже холодних кліматичних зонах.

Багатокамерний профіль з армуючим профілем замкнутого перерізу товщиною 1,5мм та фіксацією стулки склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, що істотно підвищує статичні властивості готових виробів — надає додаткову жорсткість і максимально виключає можливість деформації при перепадах температур.


Вікно LUX energeto®

Продукт«LUX energeto®» – створений на базі профільної системи німецького концерну  aluplast® – energeto® 8000. Весь процес і технологія виробництва вікон «LUX energeto®», починаючи від точності допусків і до тепрератури збірки, регулюється суворими стандартами німецької якості.