Нестандартні рішення

Нестандартні віконні рішення


Розсувні системи

aluplast multisliding

Розсувна система MULTISLIDING – система холодного заскління. Це ідеальне рішення при засклінні балконів та лоджий, на яких бракує місця. Це зручно і практично, бо стулки не займають додаткового місця при відкриванні, тим самим звільнюючи додаткове місце для пересування по усьому балкону.

Розсувні системи HTS 85

Тепер самі масивні стулки система HST 85 можна з легкістю відкрити , не використовуючи додаткових зусиль. Підйомно-розсувний механізм дає дозвіл спочатку, повернути ручку, а потім підвести стулку на кілька міліметрів вгору, після чого Ви легко і швидко зрушите стулку в сторону. Інноваційна фурнітура дає можливість легко і без зусиль управляти самими широкими стулками. Це підвладно навіть вашій дитині ! Вперше панорамне скління стало таким елегантним і легким , поєднуючи в собі надійність і простоту.

PSK-портал

 Похило-розсувна ситема PSK-портал – абсолютно герметична система, яка дозволяє, завдяки розсувному відкриванню, економити безліч корисної площі приміщення. Спеціальна конструкція дозволяє користуватися цією системою без додаткових зусиль з Вашого боку.

 

FS-портал

Зсувні конструкції FS-портал представляють собою систему “гармошка”, яка дозволяє забезпечити оптимальну величину віконних або дверних прорізів. Це можливо забезпечити завдяки складанню стулок під кутом 95 градусів відносно рами.

 

 

 

Нестандартні конструкції

Нестандартні вікнаПВХ вікна, що мають відмінний від стандартної прямокутної конструкції зовнішній вигляд, різняться в залежності від геометрії на такі категорії:
• овальні,
• багатокутні,
• складені.
Яскравими представниками першої групи є круглі пластикові вікна та вироби у формі овалу. Вони прекрасно підходять для встановлення в житлових будинках, як вікон на горищі.

Багатокутні вікна – найбільша група нестандартних виробів, до яких відносяться профілі, що отримали свою назву від кількості кутів:
• трикутні пластикові вікна,
• трапецієподібні конструкції,
• шестикутники,
• багатокутні вікна.
У число ж складені входять арочні пластикові вікна і ПВХ конструкції, одержувані шляхом комбінації описаних вище варіантів.


Двері

Фасадні двері

Вхідні (фасадні), міжкімнатні та балконні металопластикові двері різноманітної конфігурації стануть окрасою будь якого інтер’єру. Їх великою перевагою перед дерев’яними та металевими дверима є те, що вони не вимагають постійного догляду – фарбування, лакування, шліфування та інших процесів. Металопластикові двері стійкі до агресивного навколишнього середовища – дощу, снігу, палючого сонця. Багатий вибір ламінаційних плівок дозволить вибрати двері, які  або внесуть різких контрасних фарб, або чудово впишуться у дизайн  вашого  інтер’єру.

Конфігурація металопластикових дверей не закінчується на дверях – “розділених перемичкою, знизу 1/3 сендвіч-панель, а зверху скло”, достатьно трохи підключити свою уяву і створити двері, які стануть предметом заздрощів та розмов. Цього можна досягти звичайним комбінуванням прямих, косих або гнутих імпостів, додати використання різноманітного скла – звичайного прозорого, непрозорого, тонованого, і можна спокійно насолоджуватися чудовим результатом.

Пластикові балконні двері є невід’ємним атрибутом будь якої оселі. Герметичні поворотно-відкідні двері дуже зручні у використанні і без них неможливо уявити сучасне помешкання. Міжкімнатні двері мають великий спектр застосування, можуть використовуватися як у самому помешканні, так і у будівлях надворі. Фасадні (вхідні) двері активно використовуются в офісних приміщеннях, в магазинах та торгівельних центрах, крім цього вони використовуються як вхідні двері у приватних будинках.

Накладки “aluskin”

aluskin – алюмінієві накладки на ПВХ-вікна

aluskin - ексклюзивний дизай Ваших вікон

  • Вибір технології фарбування: нанесення порошкового покриття або анодування зовнішньої поверхні
  • Сучасний та ексклюзивний дизайн зовнішніх алюмінієвих поверхонь, що розширює можливості архітектурних рішень фасаду
  • Підвищена механічна стійкість конструкції
  • Захист профілю від зовнішніх впливів (ультрафіолетового випромінювання та високих температур)
  • Високі теплоізоляційні показники та герметичність вікон
  • Простота догляду за вікнами