Жалюзі

Сонцезахисні системи


Горизонтальні жалюзі

Жалюзі горизонтальніЖалюзі горизонтальніЖалюзі горизонтальні

 

 

 

 

 

 

Класичний варіант жалюзі – це горизонтальні алюмінієві жалюзі. Як зрозуміло з назви, вони виготовляються з тонкої алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, 16 мм або 50 мм. Такі жалюзі практичні, надійні і довговічні, чудово захищають від сонячних променів. Перевагою горизонтальних алюмінієвих жалюзі є широкий вибір місця їх установки. Жалюзі можна змонтувати як у віконний проріз, так і безпосередньо на раму. А при необхідності економії вільного простору на підвіконні – і між рамами. Все це дозволяє чудово поєднувати горизонтальні алюмінієві жалюзі зі шторами і фіранками. Горизонтальні алюмінієві жалюзі не вимагають особливого ретельного догляду – достатньо іноді змахувати пил м’якою щіткою або пилососом. Горизонтальні жалюзі 16 і 25 мм виготовляються на сталевому карнизі. Для встановлення на вікна ПВХ використовуються багато спеціальних систем жалюзі. Горизонтальні жалюзі можуть бути не тільки алюмінієвими, а і дерев’яними та пластиковими.


Вертикальні жалюзі


Вертикальні жалюзі ідеально підходять для самих різних приміщень.
Жалюзі вертикальні
Це один з найпоширеніших типів жалюзі, що дозволяють регулювати світловий потік поворотом вертикальних ламелей навколо своєї осі. Сучасні вертикальні жалюзі повністю екологічно безпечні, і ідеально підходять навіть для приміщень з високими санітарно-гігієнічними вимогами. Крім того, вертикальні жалюзі прості в експлуатації і не вимагають особливого догляду – достатньо їх протирати м’якою вологою ганчіркою в міру забруднення. На сьогоднішній день жалюзі вертикальні встановлюють повсюдно – їх можна побачити не тільки в офісних кабінетах, але і в житлових приміщеннях, і так само в медичних і загальноосвітніх установах.

Управління жалюзі дуже просте – за допомогою ланцюжка і шнура ламелі повертаються навколо своєї осі, а так само зсуваються вправо і вліво.

Вертикальні жалюзі бувають:
– Тканинні,
– Пластикові,
– Алюмінієві,
– Дерев’яні.


Тканеві ролети


Тканеві ролети
Рулонні штори – це ідеальний варіант оформити Ваше вікно. Різноманітність тканин дозволяє підібрати штори рулонні під будь-який інтер’єр. Рулонні жалюзі представляють собою полотно тканини, намотане на алюмінієвий вал, і спеціальні фіксуючі кронштейни. Рулонні жалюзі легко встановлювати, вони не займають багато місця і майже непомітні в зібраному вигляді. Штори рулонні мають різну ступінь захисту від світла і поділяються на світловідбиваючі, світлорозсіюючі, та які повністю не пропускають світло. Якісно виготовлені рулонні штори дуже довговічні. Спеціальне просочення тканини забезпечує захист від прямих сонячних променів, перепадів температури і зайвої вологості. Жалюзі рулонні не накопичують статичну електрику, мають пиловідштовхуючі і антибактеріальні властивості, пофарбовані стійкими барвниками, що гарантує відмінний зовнішній вигляд на довгі роки. Рулонні штори дуже прості у догляді – у міру необхідності їх слід протирати м’якою вологою ганчіркою або губкою.

Зовнішні жалюзі