Відливи

Відливи


Металеві відливи

Віконні відливи – спеціальні планки з металу, які захищають нижню частину віконного прорізу від вологи. Зазвичай їх монтують на нижній частині віконного прорізу, так, щоб вони примикали до вікна максимально щільно. На перший погляд відлив металевий не здається такою вже важливою деталлю, але він виконує найважливішу функцію – під час дощу і снігу направляє воду в сторону від стику віконної конструкції і стіни будинку.

Тривалий час відлив віконний контактує з вологою, тому він повинен бути надійним та стійким. Довговічність, стійкість до агресивних проявів клімату і корозії, здатність не реагувати на різкі перепади температури – найважливіші властивості відливу. Ціна відливу порівняно невисока, а функції, які він виконує, необхідні для довговічної служби Вашого вікна.

Алюмінієві відливи


Відлив алюмінієвий

Алюмінієві віконні відливи надають будівлі зовсім інший вигляд. Алюміній – дуже міцний метал, який стійкий до різкого перепаду температур, випаданню атмосферних опадів. Привабливий зовнішній вигляд вікон з такими відливами збережеться протягом багатьох років.
В якості сировини застосовують алюмінієві листи. У виробництві алюмінієвого прокату загальновизнаним лідером є Німеччина. Вона поставляє алюмінієві листи на найбільші фабрики з виробництва алюмінієвих відливів.
Процес виготовлення алюмінієвих відливів не такий вже й складний. Для цього використовують листи товщиною в один міліметр, поверхня яких пройшла процедуру хромування і знежирення.
Потім поверхня листа покривається спеціальною полімерною фарбою і шаром лаку, щоб фізичні характеристики листа покращилися і він став твердіше, його піддають випалу.
Лак, яким покривають листи перед випалюванням, виготовляється із сучасних штучних високотехнологічних смол. В результаті вироби стають стійкими до зовнішніх впливів, таких як подряпини, висока і низька температура, опади і так далі. Завдяки такому покриттю алюмінієві відливи легко піддаються миттю і не накопичують на собі пил.
Таким чином, алюмінієві віконні відливи дозволяють поєднувати красу і практичність.