Склопакети

Склопакети

У багатьох випадках споживач не приділяє достатьньо уваги вибору склопакету, а дарма, бо він займає більш ніж 80% від загальної площі усього вікна. Склопакет поєднує у собі дуже багато важливих функцій, таких як, проникнення соняшного світла, безпека, шумоізоляція та є основною перешкодою для проникнення холоду до приміщення і правильний його вибір – це початковий успіх у якості усієї конструкції. Ми використовуємо склопакети виробництва відомої компанії Glastroesch. Далі ми спробуємо розповісти які бувають склопакети і їх цільове призначення.


Енергозберігаючі склопакети

енергозберігаючі склопакети

Використання енергозберігаючих склопакетів з покриттям SILVERSTAR ENplus дозволяє зберігати на 25% більше тепла у порівнянні зі звичайним склопакетом. SILVERSTAR ENplus – це низькоемісіонне скло з магнетронним напилом тонкіших, не видимих оку, металів та оксидів, у тому числі і срібла. Завдяки цьому покриттю тепло не передається назовні, а отражається в приміщення, тим самим у декілька разів зменшуючи тепловтрати.

Майбутнє SILVERSTAR ENplus.

Наша країна має обмежений запас власних енергоресурсів і ціни на них постійно ростуть, тому використання енергозберігаючих технологій має окупити себе в найкоротші терміни.
 
 

 

Переваги SILVERSTAR ENplus взимку.

У середньому, заміна усіх звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям забезпечує економію на опаленні до 35%.

 

Переваги SILVERSTAR ENplus влітку.

Сонячний фактор, а саме пропускання сонячного тепла, у звичайного склопакету 77%, а у енергозберігаючого – 65%. З цього можно зробити висновок, що через енергозберігаючий склопакет приміщення буде нагріватися на 12% повільніше.


Мультифункціональні склопакети

мультифункціональні склопакети

Склопакети SILVERSTAR Selekt – це склопакети з комбінацією функцій енергозбереження та сонцезахисту. Завдяки своїм властивостям, цей напил дозволяє підтримувати збалансований температурний режим у приміщенні як влітку, так і в зимку. Мультифункціональні склопакети SILVERSTAR Selekt – це комфорт у продовж усього року.

Переваги SILVERSTAR Selekt взимку.

У холодну пору року склопакети SILVERSTAR Selekt працюють за тим же принципом, що і SILVERSTAR ENplus – забезпечуючи економію на опаленні до 35%.

 

Переваги SILVERSTAR Selekt влітку.

Сонячний фактор, а саме пропускання сонячного тепла, у звичайного склопакету 77%, а у мультифункціонального – 43%. З цього можно зробити висновок, що через мультифункціональний склопакет приміщення буде нагріватися на 34% повільніше. Отже це істотна економія на елктроенергії, що витрачається приладами кондиціювання.


Безпечні склопакети

Головне завдання протизламних склопакетів – перешкоджати проникненню злодіїв в приватне приміщення через конструкції, що є найбільш вразливими – вікна та балконні двері. З протизламними склопакетами Вам не потрібні величезні решітки на вікнах, які роблять будинок схожим на місце ув’язнення. При виробництві склопакетів використовується скло триплекс, що складається з двох або кількох листів скла, склеєних по всій площині між собою за допомогою спеціальної прозорої плівки.

Проникнути в приміщення через вікно з протизламним склопакетом – дуже складне завдання. Щоб його розрізати, потрібен спеціальний інструмент і багато часу, а час – серйозний бар’єр для зловмисника, адже кожна хвилина збільшує ризик появи свідків або служби охорони.

Встановивши безпечний склопакет Ви отримаєте одразу 4 додаткових функцій: захист від злому, травмобезпечність, захист від ультрафіолетового випромінювання та звукоізоляцію.

Сфери застосування вікон з антивандальними склопакетами:
– квартири на перших і останніх поверхах багатоповерхових будинків;
– заміські будинки і котеджи;
– банківські установи;
– спортивні споруди;
– магазини;
– офіси;
– ресторани;
– виробничі приміщення і т.і.