Секційні ворота

Секційні ворота

          У чому полягають переваги підйомних секційних воріт в порівнянні з традиційними орними воротами для гаража? Перш за все, це відмінна функціональність в поєднанні з дуже елегантним зовнішнім виглядом! До того ж, автоматичні ворота підйомного типу володіють такими привабливими експлуатаційними характеристиками, як герметичність, високі звуко- і теплоізоляція,  гарантовано тривале (просте і зручне) використання зі збереженням робочих якостей, а також сумісність з численними системами безпеки. 

          В основі конструкції, лежить полотно з горизонтально набраних сендвіч-панелей, яке рухається (вгору – при відкритті, вниз – при закритті) за спеціальними, вертикально розташованими направляючими. При цьому всі секційні ворота не вимагають застосування значної фізичної сили в процесі відкриття-закриття. Це досягається завдяки тому, що для урівноваження (в будь-якому положенні) полотна цих гаражних воріт використовується спеціальний пружинний механізм. 

          Кожна сендвіч-панель для полотна воріт являє собою здвоєні аркуші з найміцнішою стали, простір між якими заповнено спеціальним пінним складом, що надає конструкції додаткову міцність і герметичність. Також панелі для гаражних воріт можуть бути виготовлені з панорамним склінням, або включати в себе вікна різних розмірів і хвіртки, що дозволяє, сміливо використовувати ці конструкції в самих оригінальних дизайнерських проектах.

          Направляючі, якими комплектуються секційні ворота, виготовляються в залежності від конфігурації отвору і розраховуватися, виходячи з внутрішнього простору приміщення (від стандартного побутового до обсягів промислового або складського приміщення). На всі гаражні ворота можуть бути встановлені автоматичні приводи, які кріпляться на внутрішній стіні, або стелі.