Захисні ролети

захисні ролети

Ролетні системи (іншими словами рольставні чи ролети) можуть бути встановлені на дверні або віконні прорізи і забезпечують надійний захист приміщення від шуму, агресивних погодних умов, проникнення небажаних гостей та просто від цікавих поглядів сусідів.
Сьогодні встановити ролети – це ретельно підійти до захисту свого приміщення. Сучасні матеріали та технології, що використовуються при їх виготовленні, перевірені часом  та сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1. Ролетне полотно

Може складатися із пінозаповнених або екструдованих (підвищенної жорсткості) профілів. Існують декілька видів профілів роликової прокатки розмірами від 36мм до 55мм для пінонаповнених та 42мм, 44мм, 55мм для єкструдованих профілів. Щоб попередити несанкціонований підйом полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2. Захисні короби та бокові кришки

Підбираються в залежності від зовнішнього екстер’єру приміщення –  45-, 20-градусні, круглі або напівкруглі, чи вимог до жорсткості конструкції – ролфірмінгові або екструдовані.

3. Екструдовані направляючі шини

Забезпечують рух ролетного полотна, коли воно намотується у короб. В залежності від потреб при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані направляючі шини – кутові, подвійні та ін.

4. Елементи управління ролетою

Відштовхуючись від розміру і маси ролети, а також зручності управління можуть бути ручні чи автоматизовані.