Підвіконня

Пластикові підвіконня


Підвіконня Werzalit

Підвіконня Werzalit виробляються в Німеччині вже більше 45 років за унікальною запатентованою у всьому світі технологією. Подрібнена деревина, змішана в певній пропорції, з свіжозрубаних листяних і хвойних порід дерев, виключно з рідних лісів Німеччини, змішуються з полімерними смолами і пресується у формах під високим тиском і при високих температурах. У результаті виходить монолітний матеріал високої щільності, який піддається контролю якості з використанням різних методів і рівнів тестування (кип’ятіння, дії ультрафіолету, а також впливу екстремальних хімічних і механічних навантажень).

Гармонія практичності та естетики
Популярність підвіконня Werzalit ґрунтується насамперед на їх виняткових якостях, таких, як вологостійкість, міцність на вигин, стійкість до механічних пошкоджень і простота у догляді. Елегантний вигляд підвіконня додасть «родзинку» в інтер’єр. Воно істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення і блискуче витримує найвищі естетичні та ергономічні запити. Численні і незмінно красиві декори легко забезпечать будь-яке нестандартне рішення для вашого вікна.

Декори підвіконня Werzalit

Декор білосніжний

Декор Венге

Декор Золотий дуб

Декор світло-сірий

Декор світлий мармур

Декор Пунтінела

Декор металік

Декор меранті

Декор світлий дуб

Декор Кварц

Декор крем

Декор клен

Декор доломіт

Декор бук

Декор білий мармур

Декор білий

Підвіконня від німецької компанії Werzalit творять справжні дива. Вони не бояться кислоти та вапна, не містять шкідливих організму фенолів і формальдегідів, стійкі до стирання і світла, і містять добавки проти гниття і старіння. Просто протріть таке підвіконня від пилу – і воно як і раніше має чудовий вигляд. Ваше рішення встановити підвіконня Werzalit окупиться довговічністю, невибагливістю і простотою у догляді. Підвіконня гарантовано має німецьку якость від Werzalit – Ваш правильний і усвідомлений вибір.

Завдяки багаторічному досвіду і особливостям виробництва підвіконня Werzalit володіють наступними властивостями:

   висока водостійкість;
   технологічність;
   екологічна безпека;
   морозостійкість до -50С;
   термостійкість до + 90С і при короткочасному впливу до + 180С;
   проста обробка і монтаж;
   стійкість до механічних пошкоджень;
   висока міцність;
   стійкість до впливу ультрафіолету;
   зручні розміри;
   обробка зрізів під колір декору;
   випускається цільними монолітними плитами.


Підвіконня Данке


Технологія

Підвіконня ДАНКЕ має оригінальну, спеціально розроблену в Німеччині, запатентовану конструкцію, що надає йому необхідну жорсткість при порівняно невеликій вазі, а також забезпечує головну умову для нанесення глянцевого покриття – відсутність на поверхні підвіконної дошки стягувань від ребер жорсткості, притаманних багатьом ПВХ-виробам через усадку матеріалу.

Покриття підвіконня ДАНКЕ – це унікальний, сучасний, екологічно чистий глянцевий акриловий ламінат Elesgo, що має найкращі технічні та декоративні властивості. Він виробляється у Німеччині і на сьогоднішній день не має аналогів у світі.

Торгівельна марка ДАНКЕ володіє ексклюзивним правом на використання і реалізацію унікального глянцевого ламінату Elesgo на території України.

 

Нове покоління підвіконня

Підвіконня ДАНКЕ – це дуже гідна за зовнішнім виглядом, якісна, надзвичайно легка у догляді, приємна на дотик та доступна за ціною альтернатива природним матеріалам – мармуру та дерева.

Ексклюзивні декори у глянцевій фактурі не мають аналогів на ринку і дозволяють використовувати підвіконня ДАНКЕ, окрім його основних функцій як підвіконня, ще й як елемент дизайну інтер’єру. Елегантний вигляд підвіконня ДАНКЕ суттєво впливає на загальний вигляд всього приміщення та блискуче витримує найвищі естетичні вимоги будь-якого  інтер’єру.

Lalbero Bianco — Біле дерево

 

Декор біле дерево

 

 

Довершене поєднання білосніжної основи та сірувато-кавових прожилок дерева освіжить будь-який інтер’єр.

Lalbero dell'oro – Золотий дуб

 

Декор Золотий дуб

 

 

Цей декор якісна імітація золотого дубу, він додасть особливу елегантність Вашому інтер’єру.

Lalbero Bruno – Коричневий дуб

 

Декор коричневий дуб

 

 

Насичений відтінок коричневого дубу чудово поєднаний с текстурою дерева. Цей декор прийдеться до смаку найвибагливішому клієнту.

Marmor Classico – Сірий мармур

 

Декор сірий мармур

 

 

Чудовий аналог мармурового підвіконня. Цей декор є універсальним у застосуванні і ніколи не втрачає своєї актуальності.

Lalbero Classico – Світлий дуб

 

Декор світлий дуб

 

 

М’які природні відтінки світлого дубу в поєднанні з вишуканою структурою дерева внесуть атмосферу затишку у Ваш дім.

Wenge – Венге

 

Декор Венге

 

 

Цей декор чудово підійде для створення контрастних рішень у Вашому інтер’єрі.

Creme de Turque – Світло-біжевий мармур

 

Декор світло-біжевий мармур

 

 

Чудовий мармуровий декор кремового відтінку завжди буде радувати око цінителів естетики.

Onyx – Рожевий онікс

 

Декор рожевий онікс

 

 

Неповторна структура каменя разом з рожевими тонами надасть помешканню кольорів свіжості.

Lucido Bianco – Білий глянець

 

Декор білий глянець

 

 

Класичний білий декор з глянцевою поверхнею чудово підійде до будь-якого інтер’єру.

Mahagony - Червоне дерево

 

Декор червоне дерево

 

 

Цей декор допоможе підкреслити солідність помешкання і внести кольори розкоші та багатства.

 

Переваги

Ідеально гладка глянцева поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не потребує використання чистячи засобів

Висока стійкість до зносу та дряпання ламінату Elesgo легко дозволяє переміщувати по підвіконню ДАНКЕ квіткові горщики та інші предмети інтер’єру без збитків для його глянцевої поверхні

Висока термостійкість дозволяє підвіконню ДАНКЕ витримувати гарячі предмети, у тому числі сигарету, що тліє.

Висока вологостійкість і паростійкість забезпечує довгострокове і безпроблемне використання підвіконня ДАНКЕ без загрози його розшатування та набрякання від вологості або вогкості

Стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання зберігає первинний вигляд декорів підвіконня ДАНКЕ. Теплинний ефект сонячних променів через віконне скло не змінює ні кольору, ні малюнку підвіконня ДАНКЕ

Ексклюзивна конструкція ПВХ-основи з оригінальною структурою внутрішніх ребер жорсткості забезпечує необхідну для підвіконня міцність в експлуатації.


Підвіконня Crystalit


Підвіконня “Crystalit” це підвіконня преміум класу з рівною глянцевою поверхнею. Ідеальне поєднання потовщених стінок та ребер жорсткості, що розроблене німецькими спеціалістами, дозволяє витримувати підвищені навантаження, а саме тиск, згин, удар. Багатошарове покриття Elesgo на основі акрилових смол робить поверхню підвіконня стійкою до ультрофіолетового випромінювання, механічних та хімічних пошкоджень.

Ідеально рівне глянцеве покриття підвіконня Crystalit наповнить світлом і затишком Ваше вікно і кімнату, граючи відбитим сонячними променями. Тепла поверхня підвіконня Crystalit приємна на дотик, на відміну від холодного кам’яного. Елегантна і сучасна колекція декорів підвіконня Crystalit дозволить по-новому поглянути на оформлення вікна і відкрити нові можливості в дизайні Вашої кімнати.

Декори підвіконня Crystalit

Кристаліт Білий Кристаліт Бристол Кристаліт Білий Дуб Кристаліт Палермо Кристаліт Венге Кристаліт Горіх Кристаліт Світлий дуб Кристаліт Золотий дуб