Москітні сітки

Москітні сітки


Рамочні москитні сітки

Рамочні москітні сіткиМоскітна сітка є невід’ємним атрибутом сучасного вікна. Вона захищає Вашу оселю не тільки від комарів та мух, а і від опавшого листя та пуху. Також сітка є надійним захистом від недопалків, які можуть бути кинуті необачними сусідами з верхніх поверхів. Сама сітка виготовлена з матеріалу фіберглас, він не горить і стійкий до високих температур. Сітка закатана в алюмінієву рамку, яка може виготовлятись з профілів різної конфігурації. Москітна сітка в стандартному варіанті може бути з коричневою та білою рамками, але існують варіанти фарбування профілю в різні кольори, включаючи кольори зі структурою дерева. Також, при потребі, можливо замінити полімерний матеріал фіберглас на більш стійку до механічних пошкоджень алюмінієву сітку.

Дверні москітні сітки

Дверні москітні сіткиДверна москітна сітка це один з різновидів москітних сіток. Для її виготовлення застосовуються алюмінієві профілі збільшеного перерізу, тому, що дверні москітні сітки в основному мають великий розмір і ці профілі дозволяють конструкції тримати правильну геометричну форму. Встановлюється така сітка на петлі, конструкційні властивості яких теж можуть бути різними. Кольор дверної сітки в стандартному варіанті може бути білим або коричневим, але існує можливість фарбування в нестандартний колір.

Ролетні москітні сітки

Ролетні москітні сіткиРолетні москітні сітки монтуються на вікна або на віконний отвір, на балконні або вхідні двері. Ці сітки являють собою досить зручний механізм. Полотно з фібергласу поміщується в спеціальний короб. За допомогою направляючого профілю і натяжної пружини сітка витягується з коробу за ручки, розташовані на поперечній планці. Коли сітка розгорнулася до необхідної довжини, вона закріплюється за допомогою фіксаторів або магнітів. При необхідності сітку можна прибрати в короб. Така конструкція дозволяє значно збільшити термін експлуатації сітки. Короб в якому знаходиться ролетна сітка, монтується всередині або зовні віконного отвору. Крім того сітку не потрібно знімати на зиму, що звільняє Вас від додаткової роботи по встановленню та демонтажу, а також зберіганню конструкції.