Москітні сітки

Москітні сітки


Рамочні москитні сітки

Рамочні москітні сіткиМоскітна сітка є невід’ємним атрибутом сучасного вікна. Вона захищає Вашу оселю не тільки від комарів та мух, а і від опавшого листя та пуху. Також сітка є надійним захистом від недопалків, які можуть бути кинуті необачними сусідами з верхніх поверхів. Сама сітка виготовлена з матеріалу фіберглас, він не горить і стійкий до високих температур. Сітка закатана в алюмінієву рамку, яка може виготовлятись з профілів різної конфігурації. Москітна сітка в стандартному варіанті може бути з коричневою та білою рамками, але існують варіанти фарбування профілю в різні кольори, включаючи кольори зі структурою дерева.

Дверні москітні сітки

Дверні москітні сіткиДверна москітна сітка це один з різновидів москітних сіток. Для її виготовлення застосовуються алюмінієві профілі збільшеного перерізу, тому, що дверні москітні сітки в основному мають великий розмір і ці профілі дозволяють конструкції тримати правильну геометричну форму. Встановлюється така сітка на петлі, конструкційні властивості яких теж можуть бути різними. Кольор дверної сітки в стандартному варіанті може бути білим або коричневим, але існує можливість фарбування в нестандартний колір.

Ролетні москітні сітки

Ролетні москітні сіткиРолетні москітні сітки монтуються на вікна або на віконний отвір, на балконні або вхідні двері. Ці сітки являють собою досить зручний механізм. Полотно з фібергласу поміщується в спеціальний короб. За допомогою направляючого профілю і натяжної пружини сітка витягується з коробу за ручки, розташовані на поперечній планці. Коли сітка розгорнулася до необхідної довжини, вона закріплюється за допомогою фіксаторів або магнітів. При необхідності сітку можна прибрати в короб. Така конструкція дозволяє значно збільшити термін експлуатації сітки. Короб в якому знаходиться ролетна сітка, монтується всередині або зовні віконного отвору. Крім того сітку не потрібно знімати на зиму, що звільняє Вас від додаткової роботи по встановленню та демонтажу, а також зберіганню конструкції.