Фурнітура

Фурнітура Siegenia Titan AFsliderbottom


Siegenia Titan AF

Фурнітура TITAN AF – збірний образ, що втілив у собі всі досягнення і напрацювання компанії зі світовим ім’ям Siegenia. Всі вузли досконально опрацьовані і удосконалені. TITAN AF є топовою фурнітурою з ряду запірних механізмів, що випускаються Siegenia.
У фурнітурі одним з самих найважливіших елементів є основною запірний елемент, який приймає на себе найзначніші навантаження – цапфа. Для особливо м’якої роботи її зовнішня поверхня обертається при зачепленні за відповідну рамну пластину (ця функція, доречі успішно застосовується у всіх запірних механізмах Siegenia-AUBI), грибовидная форма забезпечує фіксацію стулки в рамі і максимально протистоїть спробам злому, забезпечуючи базовий рівень протизламної безпеки вже в стандартній комплектації, що не може не радувати покупців, хвилюють питання безпеки. Грибовидная цапфа «Komfort Pilzbolzen» – це ноу хау компанії, запатентований продукт. Ця цапфа може працювати в межфальцевом зазорі від 10 до 15 мм, регулювання по притиску становить +/- 1 мм, що гарантує максимальний захист від протягів, оптимальний притиск стулки, легке і надійне замикання.
З фурнітурою TITAN AF Ви забудете про зимові холоди та вуличний шум. Сім точок замикання забезпечують максимально щільне прилягання стулки до рами в закритому положенні вікна.
У TITAN AF закладені найсучасніші споживчі властивості. Продумана конструкція системи забезпечує високу зламостійкість аж до класу WK2 і вище. Пророблені деталі надійно тримають стулку у відкинутому положенні навіть при протязі, пом’якшують переклад вікна в положення «відкинуто», блокують некоректне відкривання стулки, забезпечують легке управління на строк всієї служби конструкції. Навіть великогабаритні вікна легко відкриваються і закриваються завдяки фурнітурі TITAN AF. Це дозволяє створювати великі площі скління, а разом з ними – простір для реалізації ідей архітекторів і проектувальників.
Висока якість, тривалий термін експлуатації, витончені форми в поєднанні з функціональністю, максимальний комфорт і абсолютна безпека – це все Ви отримаєте з фурнітурою TITAN AF.

Грибовидна цапфа

Грибовидна цапфа

Комфортна грибовидная цапфа з інтегрованим регулюванням по висоті.
Інноваційна запірна цапфа має цілу низку переваг. Володіє можливістю безступінчатого налаштування висоти з фіксацією рівня для збереження параметрів притиску при зміні межфальцевого зазору. Плавність і легкість ходу забезпечується роликом кругового обертання, що має грибовидную форму, це дозволяє досягти будь-якого класу стійкості до злому.

Нові протизламні елементи

Базова безпека

Нові запірні пластини
Комбінація високоміцного полімеру і сталі гарантує ще більш високу зносостійкість запірних пластин.

Ножиці

Ножиці

Ножиці
Велика ступінь втягування ножиць гарантує комфортне замикання дверей балкону або вікна навіть з дуже широкою стулкою. Завдяки високоякісному полімерному повзунку ножиці володіють великою несучою здатністю при мінімальному зносі деталі. Гальмівна муфта забезпечує м’яке ковзання при перекладі стулки в похиле положення. Мається інтегрований захист від захлопування при похилому положенні стулки.

Блокиратор помилкової дії

Блокіратор помилкової дії

Блокіратор помилкової дії
Блокіратор помилкової дії, перешкоджає одночасному руху стулки в положенні «відкрито» і «відкинуто», має більш високу, у порівнянні з іншими типами блокіраторів, надійність. Положення вікна можна змінити, лише притиснувши стулку до рами. Інакше стулка виявиться закріпленої лише на одній нижній петлі, що загрожує поломкою фурнітури. Але навіть, якщо Ви або Ваша дитина випадково забудете про це, запобіжник помилкової дії в TITAN AF дозволить перевести вікно в інше положення тільки тоді, коли стулка буде притиснута до рами.

Ножична петля

Ножична петля

Ножична петля
Петлева група TITAN AF з посиленим кріпленням міцно утримує стулку, а зносостійкі полімерні елементи в петлях забезпечують легкий і плавний поворот стулки, скільки б разів ця дія не повторювалася. Верхня петля сконструйована таким чином, що навіть при різкому пориві вітру вікно закриється плавно. Петля м’яко повертається на тригранному штифті і пригальмовується на кожній його грані. Система TITAN AF побудована за принципом технологічних модулів, як своєрідний конструктор. Монтаж ножичної петлі відбувається шляхом простого замикання в приймальну частину ножичного кронштейну і дозволяє здійснити легку фіксацію дужки петлі під необхідне виконання відкривання стулки.

Підіймач стулки

Підіймач

Підіймач
Подвійний роликовий «підіймач», що захищає стулку від провисання, може працювати і в положенні «відкинуто», розширює діапазони допуску для монтажу вікон. Деякі вікна з часом починають зачіпати нижню раму, що ускладнює управління ними. З вікнами з фурнітурою TITAN AF такого не станеться! Спеціальний підіймач підтримує стулку в момент її закриття, і, таким чином, з першого ж дня дбає про збереження конструкції. Підіймач стулки – не тільки забезпечує комфорт при обслуговуванні вікна, але і гарантує тривалу експлуатаційну надійність конструкції. Монтується, як на звичайні стулки, так і на штульпові, арочні і трапецевидні конструкції.

AEROCONTROL SIEGENIA

Магнітний перемикач, який повідомляє про актуальний стан Вашого вікна – зачинене або відчинене. Система AEROCONTROL інформує Вас цілодобово про стан Ваших вікон.

 

 

 

Titan vent secure

 

Titan vent secure

Нова система щілинного провітрювання, яка забезпечує повітрообмін для підтримки здорового клімату в приміщенні, запобігає проникнення в будівлю навіть коли стулка стоїть в режимі провітрювання.

Siegenia Favorit

Фурнітура Siegenia FSL

Поворотно-відкидна фурнітура для пластикових, дерев’яних та алюмінієвих вікон.
Система віконної фурнітури FAVORIT Si-line характеризуется найвищою якістю виконання, продуманістю інженерно-технічних рішень, багатофункціональністю і витонченим дизайном. Тому сотні виробників світлопрозорих конструкцій і тисячі кінцевих споживачів можуть гідно оцінити рівень сучасної механіки, а також функціональні та споживчі властивості продукту.
ЗАСТОСУВАННЯ
Система FAVORIT Si-line використовується в поворотних і поворотно-відкидних віконних конструкціях і балконних дверях із пластику, дерева та алюмінію. Монтаж фурнітури можливий на стулках будь-якої форми – прямокутної, трапецевидної, аркової, трикутної. У стандартному виконанні система FAVORIT Si-line розрахована на вагу віконної стулки до 100 кг. При варіанті фурнітури з посиленими опорами петель дозволена вага стулки може досягати 130 кг.

 

КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ І ФУНКЦІЇ
В якості додаткових опцій фурнітура FAVORIT Si-line має ряд конструктивних можливостей, які надають вікну нові функції і забезпечують додатковий комфорт і зручності в управлінні вікном. Так, додатково можлива установка на кутову передачу роликового мікроліфта. Він дозволяє підводити стулку і оберігає її від провисання під дією сили тяжіння і забезпечує м’яке закривання вікна. Блокіратор помилкового дії виключає одночасне відкривання вікна в режимі повороту і відкидання і тим самим запобігає випаданню стулки. У фурнітурі FAVORIT Si-line передбачені два конструктивних варіанта блокіратора.
Запобіжник помилкової дії, комбінований з поворотно-відкидним приводом. Можливе дооснащення вже змонтованої і встановленої в проріз стулки.
Система FAVORIT Si-line дозволяє здійснювати провітрювання приміщень в різних режимах залежно від бажання.
Багато приміщень не передбачають необхідний для здоров’я людей повітрообмін. Тим часом, наприклад, для утворення цвілі в приміщенні достатня вологість повітря понад 50% і температура близько 16 ° цельсія. Зігеніа-Аубі пропонує ряд рішень для забезпечення необхідного повітрообміну. До вже звичного відкидного режиму (верхня горизонталь стулки відходить від рами на 160 мм) пропонуються додаткові функції мікровентиляції або ступеневого провітрювання.

WinkHaus

Фурнітура activPilot від WinkHous

Поворотно-відкидна фурнітура activPilot від компанії WinkHaus поєднала у собі цілий ряд фурнітурних систем, щоб запезпечити комфортне користування вікном. Естетичний дизайн та численні додаткові функції, які поєднала у собі ця фурнітура, задовільнять потреби найвибагливішого покупця вікон.

activPilot Concept

Ця система activPilot компанії Winkhaus допоможе втілити основні побажання покупця щодо безпеки, комфорту та вишуканого стилю вікон. Сучасний тип замикання та можливість легкої зміни рівня безпеки фурнітури – все це вагомі аргументи для споживачів.

Система замикання, яка базується на протизламних запірних цапфах у формі восьмигранних грибків, що легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так із протизламними, а також регулюють притискання стулки до рами. Важливим аргументом для покупця є те, що, маючи такі цапфи на всіх елементах фурнітури по периметру, вікно дуже легко зробити протизламним з точки зору фурнітури – просто замінивши на рамі відповідні звичайні зачепи.