AEROCONTROL SIEGENIA – контроль стану віконних прорізів і запорів.

 Aerocontrol

Сучасна високотехнологічна система, яка за допомогою магнітних перемикачів передає інформацію про актуальний стан системи провітрювання на центральний пульт. AEROCONTROL  усуває людський фактор, а саме, кожну секунду повідомляє про точний стан Ваших вікон, з нею Ви можете не переживати, що випадково залишили відчинене вікно. Можна вільно залишити своє вікно на провітрювання, навіть коли нікого немає вдома – в разі несанкціонованого проникнення в будинок сигнал тривоги може отримати охоронне підприємство, з яким укладено договір про обслуговування.
Крім цього, при відкритих вікнах система AEROCONTROL автоматично закриває вентилі батарей опалення, сприяючи економії енергії. Пристрій також можна підключити до центрального пульту управління будинком або безпосередньо до термостатів радіаторів. Таким чином, в залежності від різниці температур в приміщенні і на вулиці опалення буде підтримуватися в оптимальному режимі.

Підведемо підсумки:
– Система AEROCONTROL інформує Вас цілодобово про стан Ваших вікон.
– Може застосовуватися у всіх типах вікон.
– Система перевірена німецьким Союзом страховиків (VdS-Verband der Sachversicherer) і допущена до застосування в залежності від типу перемикачів аж до систем контролю інженерних систем будівлі вищого класу С.
– Економія витрат на опалення за допомогою автоматичного перекривання вентиля опалювальної батареї при відкритому вікні.
– Просто інтегрується в систему управління сучасної будівлі.
– Система забезпечена апаратурою стеження для профілактики навмисного шкідництва і несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, а також великою програмою додаткових опцій для центральних розподільних коробок і управління вентиляцією.